Dragosek Websites
Mobilizujeme.sk - Mobilizujeme svet mobilov! Vítajte na webstránke venovanej informáciam o mobiloch a iných mobilných zariadeniach.

Samsung Chat 350: QWERTY klávesnica s dotykovým displejom

O veľtrhu MWC môžeme povedať že už čaká za dverami, mesiac nám ubehne ako voda a my sa budeme môcť znova rozpísať o ďalších tabletoch, mobiloch a hocičom inom. V mesiaci január sa pomaly odhaľujú zariadenia, ktoré budú v Barcelone predstavené. Ďalšou novinkou ktorá bude oficiálne predstavená na MWC je Samsung Chat 350. K dotykovému displeju ponúkne aj QWERTY klávesnicu a priaznivá bude aj cena.

Novinka sa viac-menej podobá na Samsung C3300 Champ. Mobil disponuje s 2,4 palcovým dotykovým displejom, ktorý ponúkne rozlíšenie QVGA. Displej zobrazí len 262 tisíc farieb, čo je na dnešné pomery dosť málo. Systém beží na platforme TouchWiz a okrem vysúvacej QWERTY klávesnice sa nachádzajú na prednej strane aj 3 ďalšie tlačítka. V mobile nájdeme ďalej 2 MPx fotoaparát a pamäť zariadenia bude možné navýšiť pomocou microSD karty do 8 GB.

Z oblasti dátovej technológie chýba podpora wifi a 3G. Samozrejmosťou však je podpora dátových prenosov EDGE. Samsung Chat 350 komunikuje na všetkých štyroch frekvenciách GSM. Vo výbave nájdeme aj bluetooth 2.1, ktoré však wifi nenahradí. Cena zariadenia zatiaľ známa nie je, ale mala by sa pohybovať okolo 100-120 €. Mobil od Samsungu by sa na trh mal dostať v priebehu budúceho mesiaca, tesne po predstavení na veľtrhu MWC.