Dragosek Websites
Mobilizujeme.sk - Mobilizujeme svet mobilov! Vítajte na webstránke venovanej informáciam o mobiloch a iných mobilných zariadeniach.

O2: Za dobitie kreditu voľné SMS vo vlastnej sieti

O2 začína s letnou akciou ako prvé. V minulých rokoch nám O2 ponúklo SMS a MMS zdarma po celé leto. Tento krát sa ponuka však trochu mení. SMS zdarma budete môcť využívať dobu 30 dní po tom, ako si dobijete kredit za minimálnu sumu 10 €.

„Letné SMS bez poplatkov do siete O2 prinášame pre našich nových aj existujúcich klientov. Aj to je jeden z darčekov, ktoré svojim zákazníkom dávame počas celého roka. Letná párty plná zážitkov s O2 tak môže odštartovať,“ uviedol René Parák, riaditeľ komunikácie spoločnosti Telefónica Slovakia.

Zákazníci O2 Fér s dobíjaním kreditu môžu od 1. júna do 30. septembra 2011 získať ponuku SMS správ do siete O2 na 30 dní úplne bez poplatku. Stačí, ak si počas platnosti ponuky dobijú kredit v minimálnej hodnote 10 €. Ak si zákazník dobije kredit znova v čase prideleného SMS benefitu, jeho platnosť sa predĺži o ďalších 30 dní od najnovšieho dobitia. Bezplatné SMS do siete O2 sú aktivované automaticky.